Rezerwacja: +48 58 533 48 22
e-mail: recepcja@dluga4.pl
Willa Długa No. 4 Bed&Breakfast

 

Bed&Breakfast

Dawniej pensjonat typu Bed & Breakfast prowadzony był przez rodzinę, która udostępniała część pomieszczeń własnych domostw.
Obecnie B&B charakteryzuje domowa atmosfera. Goście podróżujący w celach biznesowych jak i turystycznych mogą poczuć się jak w domu.

Jest to alternatywa dla drogich hoteli, gdyż Willa Długa No. 4 w przystępnych cenach zapewnia wysoki standard usług , komfortowe warunki noclegowe oraz smaczne śniadania w kameralnej jadalni. Sympatyczna obsługa spełni wszelkie życzenia nawet najbardziej wymagających gości.

Zapewniamy podziemny bezpłatny parking, bezprzewodowy dostęp do Internetu, na życzenie codzienne sprzątanie pokoju oraz przede wszystkim pokoje z łazienką oraz TV. W nowocześnie wyposażonej Sali śniadaniowej serwowane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, z których ułożą Państwo pełny smaczny posiłek wg. własnych upodobań kulinarnych i dietetycznych.
Na życzenie gości przygotowujemy jajecznicę, jajka sadzone, smakowite kiełbaski na gorąco. Prócz tego oferujemy płatki na mleku, wysokiej jakości wędliny, sery oraz regionalne pieczywo.

W doskonały nastrój wprawi Państwa wspaniała muzyka dobiegająca z głośników.
Gwarantujemy wspaniałe wspomnienia z pobytu w Willa Długa No. 4